Ми нащадки славних козаків, захисників і захисниць України

«Ми нащадки славних козаків, захисників і захисниць України». Саме під таким гаслом відбулося дійство-змагання двох команд хлопців з групи ПР-21, яке провела куратор Жуль Н.І..

Жовтень дарує нам свято Покрови Пресвятої Богородиці. Упродовж століть це свято в Україні набуло козацького змісту та отримало другу назву — Козацька Покрова. З 1999 року свято Покрови в Україні відзначається як День українського козацтва, а з 2021 року – і День захисників і захисниць України.

Запорізькі козаки не тільки вміли захищати рідний край, показуючи свою відвагу, сміливість, витримку. У вільний час вони розважалися, граючи у різні ігри і забави. Козаки дуже часто змагалися між собою, щоб розвивати свою силу, витримку і мужність.

А тому юнаки, як нащадки козацького роду, продовжуючи їх традиції, довели своїм уболівальникам – студентам груп ПР-21 і ПР-22, 23, що вони спритні, веселі, сильні, заповзяті, винахідливі, уміють співати та знають історію рідного краю. За рішенням журі (Шевченко Н.Ю., Руденко Анастасії та Геращенко Артема) перемогли у змаганнях Озеран Артем, Галінковський Володимир, Диць Андрій, Тарасенко Дініс та Іщімов Михайло. Вітаємо переможців!

Інтелектуальна гра “Козацькому роду – нема переводу”

В групі Пр-11 викладачі Малега Л.І. та Животенко О.А. провели інтелектуальну гру “Козацькому роду – нема переводу”. Перші письмові згадки про українських козаків трапляються в 1492 році. Козацтво виникло в південно-українських землях – на території від середнього Подніпров’я і майже до Дністра. Ці землі називалися Диким полем. Центром козацтва стало Запоріжжя – степи за порогами Дністра.

Що ми пам’ятаємо про наших славетних предків? Чи зберігаємо традиції славних козаків-запорожців?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *