Керівник групи ГРС-11 Любов КОПИТІНА провела цікаву і пізнавальну виховну годину на тему “Вишиванка – генетичний код кожного українця, оберіг і символ єднання нації”.
Студентами було проведено дослідницьку роботу та зібрано старовинні вишиті рушники, жіночі сорочки з різних куточків Черкаської області. Деякі з них вишиті близько 100 років тому. Українські родини, як зіницю ока, бережуть ці сімейні реліквії та передають їх з покоління в покоління.
Все більше сучасних українок вчаться вишивці і створюють справжні витвори мистецтва за допомогою нитки й голки. Нині мотиви народної вишивки стали надзвичайно популярними. Візерунками, які повторюють або ж нагадують традиційну вишивку, прикрашають будь-який одяг.
Справжньою родзинкою заходу став майстер-клас з вишивки. Студенти спробували вишивати на канві хрестиком різними способами. Зі щирими емоціями та трепетом у руках хрестик за хрестиком кожен з присутніх створював свій малюнок.
Вишиванка завжди була і залишається українською святинею, яка символізує в собі високу мудрість, духовне багатство та зв’язок поколінь.



Залишити відповідь